Pomoc drogowa

Pomoc drogowa

POMOC DROGOWA, HOLOWANIE WROCŁAW – DOLNY ŚLĄSK

 

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi: autopomoc i holowanie głównie na terenie miasta Wrocław, jego pobliskich trasach (autostrada A4, AOW, droga ekspresowa S8, droga krajowa 94), na terenie Dolnego Śląska, ale w razie potrzeby przewieziemy pojazdy także z całej Polski i Europy. 

 

Gwarantujemy pomoc drogową 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu!

 

Posiadamy nowoczesne, profesjonalnie przygotowane samochody, które gwarantują bezpieczne holowanie aut zarówno powypadkowych, jak i tych, które odmówiły posłuszeństwa na drodze. Nasza pomoc drogowa Renault Master wyposażona jest dodatkowo w najazdy dla niższych pojazdów, poduszki pneumatyczne, wciągarkę elektryczną, dzięki temu wszystko odbywa się sprawnie i bezpiecznie. Dodatkowo pomożemy w wymianie koła, dowieziemy paliwo i wykonamy drobne naprawy na miejscu awarii.

 

 

 

Pomożemy także w likwidowaniu uszkodzeń i zapewnimy samochód zastępczy.

 

 

Szybko, tanio, bezpiecznie   

 

Cennik:

Autopomoc/holowanie na terenie miasta Wrocław od 100zł*
Autopomoc/holowanie 1 pojazd od 1,20zł/km*
Autopomoc/holowanie 2 pojazdy od 1,50zł/km*
Autopomoc/holowanie 3 pojazdy od 1,80zł/km*

(*ceny zawierają paliwo i kierowcę) (podane ceny są cenami brutto i obejmują na terenie całej Unii Europejskiej i w strefie Schengen)

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile dokładnie będzie kosztowała usługa autopomocy/holowania wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń!